«Classical Spring» від ансамблю «Українські Барви», 10.03.2016, Київ

«Classical Spring» від ансамблю «Українські Барви», 10.03.2016, Київ

10 березня о 20 годині в Культурно-освітньому центрі «Майстер Клас» ансамбль «Українські Барви» у складі: керівник – Оксана Стебельська – скрипка, Роман Кука – кларнет, В’ячеслав Філонов – скрипка, Михайло Кашук – кнопковий акордеон — представить пограму класичної музикики під назвою “Classical spring”

З весняним подихом приходять нові емоції, почуття і бажання – саме на це надихатиме вас музика різних епох- від Д.Бортнянського і Й.Баха до М.Скорика і А.П’яцоли..

Українська класика в контексті світової музики — це концепція концертної програми колективу, яка є однією із серії просвітницьких проектів промоції української культури, її інтеграції в світовий мистецький простір.

Звучатиме музика різних епох представників української композиторської школи та зарубіжних авторів. У програмі концерту твори Й. Баха, А. Вівальді, Ж. Бізе, І. Альбеніса, А. П’яцоли, К. Гарделя, М. Скорика, Д. Бортнянського, А. Веделя, С. Гулака-Артемовського, М. Леонтовича, Б. Янівського та ін.

Для повноти образу, слухові відчуття доповнять зорові. Щоб передати атмосферу та стиль даної епохи, виконання музичних творів супроводжуватиме відеоряд художніх робіт митців, які жили і творили в один час з композиторами.

Ми маємо на меті продемонструвати як формувалась українська композиторська школа і як вона співіснувала із європейською та світовою. Що було спільного і що відмінного. Які новації і особливості відрізняють українську класичну музику від західноєвропейської.

17 років поспіль ансамбль «Українські Барви» у своїй концертній діяльності виконує музику різних стилів та напрямків – від класики і фольклору до блюзу і джазу, експериментує з народними піснями, всіляко популяризує українське музичне мистецтво. Часто ансамбль «Українські Барви» в своїх концертах поєднює різні музичні стилістики, але також презентує серії концертів різних за стилем та музичним напрямком. Тож 10 березня звучатиме із класчним забарвленням.

Дата і час проведення: 10 березня 2016р, початок о 20:00

Місце проведення: Культурно-освітній центр «Майстер Клас»Київ, вул. Лаврська, 16а (поруч з Києво-Печерською Лаврою)

Довідка: музичний проект «Українські Барви» був створений в Києві у 1999-му році з метою пропагування різножанрової української музичної культури. Це вокально-інструментальний ансамбль, у складі якого професійні музиканти, випускники вищих музичних закладів.
Усі ці роки колектив активно працює і має широку географію гастрольної діяльності. Багато концертує в Україні та гастролює за кордоном, презентуючи українське вокально-інструментальне мистецтво і, зокрема, багато разів відвідав з концертами США на запрошення найрізноманітніших організацій: Єльський та Гарвардський Університети, «Спілка Української Молоді», «Український Конгресовий Комітет Америки», Український Інститут у Нью-Йорку, Посольство України у Вашингтоні і т.д. Виступали у штатах California, Arizona, Texas, Florida, New York, New Jersey, Pennsylvania, Illinois, Indiana, Ohio, Maryland, Wisconsin, Minnesota, Massachusetts, Washington DC та ін. Мали концерти для «Організації Об’єднаних Націй», дипломатів та послів різних країн, українських діаспор і т.д. Також побували у багатьох країнах Європи — Франції, Німеччині, Чехії, Швейцарії, Італії, Словенії, Австрії, Польщі, Сербії, Чорногорії, Угорщині та ін.
Влітку 2003 та 2004 роках перебували в Harvard Ukrainian Summer Institute, де мали сольні концерти у Lowell Hall Auditorium, проводили заняття та презентації українських традицій та мистецтва для студентів. З такою ж програмою у 2000 році перебували у Єльському Університеті.

Більше інформацій на сайті www.ukrbarvy.com.ua
‪#‎OpenWorld‬

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Статті компанії

R & D центр компанії DEZEGA Holding розробив і сертифікував в Європі новий саморятівник

20 липня 2016 в 16:22
 

Розробка української компанії DEZEGA Holding конкурує за технічними характеристиками з провідними світовими лідерамиНова розробка української компанії DEZEGA Holding, часовий ізолюючий шахтний саморятівник індивідуального…

 
 

«Чунгул»: куди рухається українське незалежне кіно?

08 липня 2016 в 16:12
 

«Чунгул» - новий український містичний трилер в 3D-форматі, прем'єра якого в усіх кінотеатрах України пройде восени 2016 року. Домогтися широкого прокату для кінострічок, які знімаються на власні кошти, в Україні не так…

 
 

Контакти

Open World
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, пр-т Голосіївський, будинок 93, офіс 227

Соціальні мережі

 

Open World

http://sklodesign.com/

http://sklodesign.com/

 
 
Open World

Open World

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create