Друзі, запрошуємо вас долучитись до реалізації проекту "BUSINESS START:GUIDE TO ACTION»

Друзі, запрошуємо вас долучитись до реалізації проекту "BUSINESS START:GUIDE TO ACTION»

"BUSINESS START:GUIDE TO ACTION»: ШЛЯХ ФОРМУННЯ РИНКОВИХ ВІДНОСИН, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ!
29 квітня в Американському домі (м.Київ, вул. Миколи Пимоненка, 6) відбудеться презентація проекту «BUSINESS START:guide to action», в рамках якого пройде круглий стіл з власниками підприємств, науковими діячами, експертами з маркетингу та ринкових відносин на тему «Проблеми та розвиток підприємництва».

Організатором виступили голова «Українського фонду соціальних перетворень», грантер УВКБ ООН, автор соціальних проектів Тетяна Петракова та автор проекту «BUSINESS START:guide to action, розробник методики тренінгової і менторської підтримки підприємництва, випускник програми Open World Leadership Centre, підприємець та співзасновник «Українського фонду соціальних перетворень» Світлана Олєйнікова.
Провідні експерти обговорять проблеми підприємництва з представниками малого та середнього бізнесу, переселенцями, які намагаються побудувати власний бізнес, а також з випускниками фахових вишів.
Багатостороння підтримка розвитку малого та середнього бізнесу, побудова соціально орієнтованої економіки мають бути головним вектором реформ нашої країни. Постійні зміни до Податкового кодексу, неефективна фінансова підтримка, обмеження, встановлені на законодавчому рівні, відсутність системи підтримки не дозволяє бізнес-сегменту та починаючим підприємцям реалізувати свій потенціал та впровадити інноваційні моделі введення бізнесу. За рахунок вирішення питання підтримки малого бізнесу взаємо виключаються інші актуальні для країни проблеми, зокрема: працевлаштування населення, формування стабільного середнього класу – переважаючої верстви населення, що у свою чергу сприятиме процесам інтеграції української економіки в світові масштаби.
В рамках проекту «BUSINESS START:guide to action» планується проведення прес-конференції та серії з 3-х майстер-класів з долученням провідних експертів в сфері економіки та розвитку бізнеса, піару, реклами, результатом яких стане розробка методики «Підтримки бізнесу».
Організатор Тетяна Петракова зазначає: «Підприємці сьогодні потребують не тільки фінансової допомоги та змін на законодавчому рівні, але й інформаційної підтримки стосовно реалізації власних бізнес-ідей, рекомендацій та порад від провідних експертів розвитку бізнесу, реклами, піару. Сьогодні з метою підтримки бізнесу, як ефективної моделі економічного розвитку нашої країни нагальним є проведення заходів для ефективного розвитку справи та формування ринкових відносин, що відповідатимуть європейським стандартам».
Автор проекту Світлана Олєйнікова резюмує: «Україна відноситься до країн перехідного типу. Тому зміни є невід’ємною складовою процесу формування та створення гідних реалій. Кардинальні перетворення та інновації – запорука щасливого майбутнього та піднесення країни на щабель високорозвиненої європейської країни, здатної презентувати своє ім’я на більш високому рівні – світовому».

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Статті компанії

R & D центр компанії DEZEGA Holding розробив і сертифікував в Європі новий саморятівник

20 липня 2016 в 16:22
 

Розробка української компанії DEZEGA Holding конкурує за технічними характеристиками з провідними світовими лідерамиНова розробка української компанії DEZEGA Holding, часовий ізолюючий шахтний саморятівник індивідуального…

 
 

«Чунгул»: куди рухається українське незалежне кіно?

08 липня 2016 в 16:12
 

«Чунгул» - новий український містичний трилер в 3D-форматі, прем'єра якого в усіх кінотеатрах України пройде восени 2016 року. Домогтися широкого прокату для кінострічок, які знімаються на власні кошти, в Україні не так…

 
 

Контакти

Open World
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, пр-т Голосіївський, будинок 93, офіс 227

Соціальні мережі

 

Open World

http://sklodesign.com/

http://sklodesign.com/

 
 
Open World

Open World

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create