Київ представили на виставці COTTM 2016 у Китаї

Київ представили на виставці COTTM 2016 у Китаї
Столицю України — місто Київ — на виставці COTTM 2016 представили стендом «Київ туристичний» із слоганом «Everything starts in Kiev»

Київ представили на провідній у Китаї міжнародній виставці туристичної індустрії, зосередженій на секторі зарубіжного туризму і відпочинку The 11th China Outbound Travel & Tourism Market. Серед 65-ти країн-учасниць виставки, Україна виявилась однією з маловідомих країн, відтак більшість відвідувачів виставки не знали про Київ та інші українські міста. Причиною тому, серед іншого, є і певні бюрократичні проблеми з оформленням української візи. Однак, тепер українська влада працює над спрощенням візового режиму між Україною та Китайською Народною Республікою. Незабаром такий «паперовий» бар’єр зникне і жителі КНР зможуть відвідати Україну без складних процесів отримання віз. Також існує мовний бар’єр, мало хто говорить англійською мовою. В цілому, китайський ринок тепло прийняв Україну і відкритий для співпраці зі столицею, тож спрощення візового режиму та участь у подібних заходах зможуть істотно вплинути на покращення економічних та культурних зв’язків обох держав.


Виставка COTTM вже четвертий рік поспіль представляє для китайського туристичного ринку спеціальний сектор люкс-туризму Luxury Tourism Segment, користується підвищеною увагою гостей. Компетентні відвідувачі
тут можуть  миттєво отримати інформацію і відмінні висококласні туристичні пропозиції на розкішні круїзні подорожі та подорожі за кордон найвищого рівня обслуговування.

Захід привернув увагу провідних національних та регіональних турфірм і туристичних агенцій, великих міжнародних туроператорів, постачальників туристичних продуктів і послуг для організації круїзів, закордонних подорожей, виїзних турів, бізнес-поїздок, включаючи представників авіакомпаній, компаній з прокату автомобілів, фахівців готельного бізнесу, страхових компаній. Виставку супроводжувала освітня програма з презентаціями, численними зустрічами і конференціями щодо специфіки сфери, останніми тенденціям і трансляцією можливостей перспективного ринку виїзного туризму.

За даними академії туризму Китаю, китайці щорічно роблять понад 100 мільйонів поїздок за кордон, витрачаючи на подорожі понад 128 млрд. доларів.

#OpenWorld
 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Статті компанії

R & D центр компанії DEZEGA Holding розробив і сертифікував в Європі новий саморятівник

20 липня 2016 в 16:22
 

Розробка української компанії DEZEGA Holding конкурує за технічними характеристиками з провідними світовими лідерамиНова розробка української компанії DEZEGA Holding, часовий ізолюючий шахтний саморятівник індивідуального…

 
 

«Чунгул»: куди рухається українське незалежне кіно?

08 липня 2016 в 16:12
 

«Чунгул» - новий український містичний трилер в 3D-форматі, прем'єра якого в усіх кінотеатрах України пройде восени 2016 року. Домогтися широкого прокату для кінострічок, які знімаються на власні кошти, в Україні не так…

 
 

Контакти

Open World
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, пр-т Голосіївський, будинок 93, офіс 227

Соціальні мережі

 

Open World

http://sklodesign.com/

http://sklodesign.com/

 
 
Open World

Open World

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create