Виставка проекту Люка Шенье “ОБ`ЄДНАНІ”

Виставка проекту Люка Шенье “ОБ`ЄДНАНІ”

Мистецько-дипломатичний проект ЛЮКА ШЕНЬЄ об’єднує кольори України зі світом

Експозиція виставки проекту “ОБ`ЄДНАНІ” відкрилася 20 жовтня 2016 року у Київській галереї Triptych: Global Arts Workshop, яка знаходиться на Андріївському узвозі, 34 Арт-проект існує три роки.

 Історія проекту “ОБ`ЄДНАНІ”

Листопад 2013, Україна. Початок протестів викликаних небажанням уряду підписувати торгівельну угоду з Європейським Союзом. У той час як тисячі людей виходять на вулиці та Майдан Незалежності розмахуючи міжнародними прапорами в знак підтримки, Люк Шеньє, громадянин Канади, який проживав на території України більше 15 років, вирішує створити власну версію канадського прапора з національними кольорами України, щоб показати ЄДНІСТЬ та підтримку між обома країнами. Прапор одразу ж привертає увагу не лише демонстрантів, а й місцевих та міжнародних медіа.

    Натхненний успіхом, Люк Шеньє вирішує створити більше подібних прапорів для того, щоб об`єднати всі країни, які підтримують Україну. Він створює окремий арт-проект, намальований на канвах, щоб продемонструвати цінний зв`язок з кожною країною. Наприклад, Канада була першою країною, яка офіційно визнала незалежність України, а нещодавно підписала торгівельну угоду з Україною. Інші країни, такі як Німеччина, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Польща, Німеччина є ключовими економічними та торгівельними партнерами України, а також поділяють тісні зв`язки діаспор для того, щоб побудувати унікальні та партнерські стосунки.

“Об`єднані“- проект, який відчувається не лише на полотні. Він зміцнює позитивний зв`язок України з партнерами та їх спільні прагнення на майбутнє.

Про Люка Шеньє
Люк Шеньє – ветеран у сфері маркетингу з більш, ніж 20-річним міжнародним досвідом. Він працював у Канаді, Росії та Україні. Люк Шеньє вивчав графічний дизайн у коледжі St. Lawrence, Канада.

Люк переїхав до України влітку 2000 року і відтоді Україна стала для нього другою батьківщиною. Люк працював у таких великих компаніях та організаціях як KyivStar та Fozzy Group. Він заснував компанію TITANIUM Presentation, яка створила вірусне відео про Україну. Відео “Open for U” (Відкрита для тебе) має більш, ніж мільйон переглядів і використовується українським урядом для підтримки позитивного іміджу України.

На цей момент Люк Шеньє є генеральним директором англомовного видання Kyiv Post. Він виховує 11-річну дочку Маю Шеньє.

#OpenWorld

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Статті компанії

R & D центр компанії DEZEGA Holding розробив і сертифікував в Європі новий саморятівник

20 липня 2016 в 16:22
 

Розробка української компанії DEZEGA Holding конкурує за технічними характеристиками з провідними світовими лідерамиНова розробка української компанії DEZEGA Holding, часовий ізолюючий шахтний саморятівник індивідуального…

 
 

«Чунгул»: куди рухається українське незалежне кіно?

08 липня 2016 в 16:12
 

«Чунгул» - новий український містичний трилер в 3D-форматі, прем'єра якого в усіх кінотеатрах України пройде восени 2016 року. Домогтися широкого прокату для кінострічок, які знімаються на власні кошти, в Україні не так…

 
 

Контакти

Open World
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, пр-т Голосіївський, будинок 93, офіс 227

Соціальні мережі

 

Open World

http://sklodesign.com/

http://sklodesign.com/

 
 
Open World

Open World

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create